Blanka Marcelina

Dziękujemy

Strona główna > Dziękujemy

Nie ma takich słów, które oddałyby naszą wdzięczność wobec tych wszystkich życzliwych ludzi, których spotkaliśmy, poznaliśmy przez ostatnie miesiące. W tym momencie po prostu słowa „Dziękujemy” ze łzami w oczach przekażą to co mamy w sercu – cierpienie, ból, wdzięczność.

Kochani

Dziękujemy

Dziękujemy rodzinie, która nas mocno wspierała, za dach nad głową, za ciepły posiłek, proste słowa „Jak u dziewczynek?”. Dziękujemy, że współtrwaliście z nami w tych ciężkich chwilach i uciekaliście wzrokiem byśmy nie wybuchali płaczem każdego wieczoru. Dziękujemy za dobre rady i słowa otuchy. Dziękujemy stokroć, kochamy Was.

Dziękujemy naszym przyjaciołom – tym od przedszkola i tym nowo poznanym, znajomym. Dziękujemy za rozmowy, że odbieraliście telefon kiedy chcieliśmy z kimś pomilczeć, do kogoś wybuchnąć płaczem, móc się wyżalić. Dziękujemy za to, że byliście, dzwoniliście, pytaliście, nie daliście się zbyć. Dziękujemy, kochamy Was.

Dziękujemy lekarzom i ciociom, którzy walczyli o nasze dziewczynki. Dziękujemy, że nie odpuszczaliście, kiedy nie oddychały, dziękujemy że wierzyliście w ich wolę życia. Dziękujemy za słowa otuchy, wsparcie, naukę jak obchodzić się z kruszynkami. Dziękujemy, że zostawaliście po godzinach pracy. Dziękujemy, że Wam zależało. Kochamy Was.

Dziękujemy WOŚP, to sprzęt od Was pomagał ratować życie naszych dzieci. Kochamy Was, gramy z Wami do końca świata.
Dziękujemy Darczyńcom, za Wasze Wielkie serce i chęć niesienia pomocy, dziękujemy za zaufanie.

Rodzice – Ola i Zbyszek

Przekaż 1 % podatku

KRS: 0000191989

Cel szczegółowy

Chojnowskie Blanka i Marcelina

♥ Dziękujemy